Ласкаво просимо! м.Трускавець, вул.Стуса, 4,офіс, 8А тел. (+3803247) 5-43-06  
Вибір мови
Вибір мови інтерфейсу:

English Ukraine

Меню
 Головна
 Концепція навчання
 Навчайся з нами
 Послуги
 Фотогалерея
 Зворотній зв'язок
 Рейтинг
 Про нас
    Викладачі
    Публікації
    Відгуки

Додаткове завдання

Моя історія

Children

Відгуки

I’m deeply thankful to all the people, who made me study this Great language. I must confess that it seemed pretty uninteresting and even dull to me at first. These courses, however gave me a brilliant opportunity to reconsider my former attitude. Now it occurs to me, it’s really worth knowing. I’ve been studying it here, in Truskavets, for 8 years and today I don’t regret. Firstly, it helped me enter university, I’ve been always dreaming about, secondly, I’ve become a person with a much wider outlook (thanks to all those poems and stories I read here), thirdly, I’ve got a real chance to become an educated person able to admire all the wonders of the world!

And all that happened thanks to great work of Iryna Semenivna and all the teachers, who made a tremendously big contribution into the formation of my personality. Thank you so much!!!

Yuliia Zubrytska
August 26, 2005


Я навчалась на курсах англійської мови 5 років, ще два роки вивчала тут німецьку. Тепер я вирушила вже у інший, дорослий світ і мені дуже не вистачає ідилії та гармонії, що панують тут. Тут все безтурботно, просто, добродушно. Я дуже рада, що була тут і можу з впевненістю сказати – це мої найкращі години навчання. Тут знаходилось місце і жартам і серйозній науці. Я дякую вчителям, які допомогли мені здобути знання. Особлива подяка нашому менеджеру, яка так вміло і творчо організовує всі свята!

Бажаю усьому колективу курсів іноземних мов всього найкращого, процвітання Вам, адже на Вашу допомогу чекає ще не один талант.

Бараняк Наталя


Дуже дякую всім вчителям англійської мови за їх тлумачення і роз’яснення цього предмету. На курсах я здобув на 250% більше знань з англійської мови ніж у школі. За що я дуже дякую.

Буду старатись не запускати пройдений матеріал і вивчати більше по можливості.

Знаючи, як навчають на курсах, буду направляти до Вас нових учнів.

PS: Дякую за все.

Середзінський Ігор


Закінчивши курси я покращила свої знання з англійської мови. Я познайомилась з новими друзями, удосконалила вимову, збільшила словниковий запас, краще зрозуміла англійську граматику. На уроках завжди весело і цікаво, Дякую всім вчителям та тим хто тут працює.

Сидор Мар’яна


Я навчався на курсах англійської мови цілих 5 років. Дякую вчителям за те що допомогли поглибити знання і розуміння англійської. Думаю, здобуті знання стануть мені в нагоді у моїй майбутній професії. Хочу побажати усьому колективу курсів плідної праці і вдячних учнів. Також хотілося б побажати Вам розширення штату, щоб ще більше дітей змогли отримати ґрунтовні знання з іноземної мови.

Дякую за все!

Пристай Ярослав

6.06.2006


Насамперед хочеться подякувати всім вчителям за терпіння до мене, повагу, а також взаєморозуміння. Бажаю курсам іноземних мов не згасати і щороку випускати озброєних знаннями учнів.

Від Степана

13.06.2006


Я дуже радий, що відвідував курси іноземних мов і, на мою думку, майбутнє саме за такими школами як Ваша. Дякую засновникам і вчителям за їхню велику працю.

Кушнір Василь

13.06.2006


Dearest Iryna Semenivna,

It has been a true pleasure to see you again. I enjoyed my time as your student and gained a lot in terms of both knowledge and inspiration here. I remember you said “Work hard and you’ll make your dream come true one day”. And so it happened and I’m truly blessed. I hope we will keep in touch and have a chance to inspire many more young students to get the best of them.

With deepest respect, Yuliia Hedynach


Dear teachers of these courses, I’m really happy that I was given information about these courses and attended them. The courses really helped me, I’ve learnt a lot of new and interesting information. I hope, we’ll keep in touch and I’ll have a chance to meet all of you in the future. It’s going to be a great pleasure for me.


With respect, Mariana Romanyshyn

Хочу подякувати усім вчителям, які вчили мене, побажати їм всього найкращого, щоб в них було якомога більше учнів, які б любили їх так як я!

Гединач Артем

01.06.2007


Хочу подякувати всім вчителям за терпіння до мене. Бажаю курсам іноземних мов всього найкращого, чемних і розумних учнів.

Кузик Юра

01.06.2007


Дорогі вчителі! Від щирого серця дякую вам за знання, які ви дали мені за 5 років навчання. Це відмінна підготовка до вступу і мій виш, адже я прагну удосконалити свої знання. Бажаю вам міцного здоров’я, великого щастя та терпіння до майбутніх учнів. І нехай всі вони ставляться до вас з такою ж любов’ю і повагою, з якою ставлюсь до вас я. Дякую за все!

З повагою, Ган Юлія

4.06.2007


Після вивчення англійської з вами у мене залишилось багато приємних вражень. Тут мені дали ґрунтовні знання. Дуже добрі враження залишили по собі викладачі, адже вони не тільки можуть а, що головне, розуміють дітей, вкладаючи в них всю свою душу. Я глибоко вдячна викладачам, адже вони справді допомогли мені оволодіти такою складною мовою, як англійська. Ве лике спасибі усім хто доклав до цього зусиль.

З повагою, ваша учениця Оленка


Я дуже дякую вчителям за виконану ними роботу!!! В мене з цими курсами пов’язано багато цікавих і веселих моментів та вражень. Також повинен сказати, що я справді багато-чому навчився! Щиро дякую!!!

Артем Кудрявцев


Я з радістю відвідувала курси іноземних мов. Мені дуже сподобалось і я багато вивчила. Я дякую всім викладачам за всі уроки проведені зі мною. Бажаю успіху всім майбутнім учням.

Іванна Андрейців


За роки відвідування курсів іноземних мов я здобув багато нових друзів, багато чого осягнув, я дякую вчителям, які передали мені свої знання. Я завжди буду пам’ятати своїх викладачів! Дуже всім дякую!!!

Микола Винник

2010


Хочу подякувати вчителям за те, чого вони мене навчили. За час навчання тут, я відкрила для себе багато нового. Дорогі Ірино Семенівно,Валентино Валентинівно, Олено Богданівно, Юліє Остапівно, Наталіє Іванівно, дякую вам. Дякую за терпіння, тепло і за знання, які ви дали мені. Не забуду…

Черник Мілена

2011


За всі роки проведені на курсах я вивчила дуже багато, і цьому навчили мене мої прекрасні вчителі. Я хочу сказати їм велике «ДЯКУЮ» за ці не прості уроки. Я завжди буду пам’ятати ці курси, як щось світле у своєму житті.

Савка Христина


Після закінчення курсів хочеться сказати вам велике «дякую» за цікаві уроки, чудові підручники, можливість вивчати англійську на високому рівні. Бажаю вам процвітання та визнання. Була дуже рада вчитися тут!

Волощак Ірина


10 років навчання на курсах англійської проминули дуже швидко і я за ними сумуватиму. Перш за все хочу подякувати всім вчителям, які здійснюють величезний вклад у розвиток своїх учнів. Окрім граматики англійської мови чи тисяч нових слів я дізналась багато про культуру, звичаї та традиції країн-носіїв мови. Ніколи не забуду вас! Ці курси подарували мені величезний досвід, який пригодиться в майбутньому.

Федевич Марічка


Багато чого навчили. Глибоко вдячний вчителям за знання і за терпіння. З вами було дуже цікаво і я сумуватиму. Буду завжди вас пам’ятати! Дякую за все!

Шаловило Юрій


Щиро дякую всім викладачам курсів за навчання, за можливість дізнатись більше про англійську мову та традиції і культуру Англії. Завдяки вам я можу вільно спілкуватись з іноземними друзями, знайти вихід з будь-якої ситуації в чужій країні. Я впевнена, що час, відведений на вивчення англійської мови на курсах, був витрачений не даремно, а з великою користю для мене.

Здоров’я, наснаги, терпіння Вам, шановні викладачі!!! Щиро дякую вам, Ірино Семенівно, за можливість навчатися у вашій англійській школі. Я вас ніколи не забуду!

З любов’ю, Світлана Бабій


Провчившись тут 10 років, я хочу висловити велику подяку усім вчителям англійських курсів, а також Наталі Іванівні, які всі разом допомогли мені вивчити цю мову. Мабуть, це було не завжди легко… Я назавжди запам’ятаю різні цікаві моменти, яких назбиралось чимало. Та найбільше мені запам’ятались сама мова та різноманітні звичаї, традиції Британії, США, Канади. Бажаю всього найкращого, а головне здоров’я, адже ж у мене колись будуть діти, і хтось повинен буде їх вчити…

З повагою, Khomandyak Oleg


Провчившись тут 10 років, хочу подякувати всім вчителям, а також Наталі Іванівні за те, що допомагали мені вивчити цю мову. Дякую за терпіння, я ніколи не забуду дні, проведені тут.

З найкращими побажаннями, Слободян Віталій


Я провчився уже 10 років на курсах іноземних мов. Хочу сказати спасибі вчителям, які поділились з нами своїми знаннями. Ви дали нам міцний фундамент – знання англійської, що, сподіваюсь, згодяться нам у житті. Буду надалі продовжувати вивчати і вдосконалювати її. Бажаю вам усім здоров’я, удачі в подальших починаннях, терпіння і багато мудрих учнів.

Faithfully yours, Pavlo Potichniy

<Повернутися назад>>
....
Відеозвернення

Наші опитування
Яку іноземну мову Ви хотіли б вивчати?

Англійську
Німецьку
Іншу...
Cпіваємо разом
© Shortie

Онлайн Тестування

Copyright © Курси іноземних мов Ірини Ченцової в м.Трускавець!
e-mail:chentsova_irina@yahoo.com
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.