Ласкаво просимо! м.Трускавець, вул.Стуса, 4,офіс, 8А тел. (+3803247) 5-43-06  
Вибір мови
Вибір мови інтерфейсу:

English Ukraine

Меню
 Головна
 Концепція навчання
 Навчайся з нами
 Послуги
 Фотогалерея
 Зворотній зв'язок
 Рейтинг
 Про нас
    Викладачі
    Публікації
    Відгуки

Додаткове завдання

Моя історія

Children

Публікації

Канікул час
РОЗВАЖАЙМОСЬ І НАВЧАЙМОСЬ

Повернутися обличчям до дітей в системі, яка працює не на їхню користь - не так просто. В державі є більш важливі справи. В дорослих, чомусь, інші пріоритети.
1 така тенденція, на жаль, не зменшується. Але, щоб не плутати грішне з праведним, хочеться відзначити той позитив, який спостерігається останнім часом у Трускавці. Комп'ютерні класи, дитячі майданчики, нові іграшки в садках, апаратура для дискотек (про закупівлю йшлося на передостанній сесії) - добрі справи, і про них "Джерела Трускавця" вже писали.
Важливе питання оздоровлений дітей, Не цьому акцентував ми ПОНЄДІЛКОВІЙ параді у Ііідому киїї ції і мінік і о юви Ярої" піп Чистої Орський, і як матерії і » гему Ірина Ченцоїа зі своїм лі¬тнім оздоровчим табором, в яко¬му були курси іноземних мов, поїздки, ігри і водяні процедури. І, чи не вперше на Україні п'ят-десятихвилинні святочні Літургії англійською.
Зацікавити дітей - справа не з легких. І саме за це ми - батьки -шануємо працю вчителя. Зацікавити і навчити, а ще й оздоровити...! Зустрітися з Іриною Семенівною завжди цікаво. Житіхва мудрість в парі з духовністю, вміння зазирнути у внутрішній світ дитини і наповнити його свіжими фарбами - це ті засади, на які надбу-довувалась вся відпочинкова програма таборів Ірини Чeнцової і її команди. Діти їздили до Львова, знайомились з Католицьким університетом, випускники якого провели для них 3-годипну екскурсію по місту англійською. Поїздки в Східнйцю не тільки для милування краєвидами і смакування води, але і дискусії на тему хуліганства, па іе1> ЯКИЙ ВІН ' ІірнвжіІІМ ф і РОЗДУМИ па і ІІршеМ Мари ГсрвЗІІ "Життя" для кого боротьба, трагедія, а кому'- розвага. Бубните скали Довбуша, Гошівський монастир, з якого привезли свячену воду, чудодійну олійку і свіжу молитву. - Які цілі Ви переслідували окрім шліфування мови у своїх літніх таборах?
- Ми йдемо в Європу, нинішній загальній деградації, наркоманії і іншим ницим формам дитячого буття протиставляємо розвиток дитини. Пізнання нового - одна з його складових. Наші діти з задоволенням двічі в тиждень відвідували басейн. В "Міленіумі" з азартом катали кулі, збиваючи кеглі. Проявляли неабияку цікавість до життя в Англії при зустрічі з Оксаною Мотикою (колишня трускавчанка, нині мешканка Лондона), каталися на конях. На Помірках, під чуйним керівництвом отця Володимира (церква Покропи Пресвятої Богородиці), настирно опрацьовува їй Лііурі І10. Хочу ПОХВаЛИТИ ПІЧІ при щоденній насиченості і дисципліні - жодних нарікань. - Ваші міркування з приводу програми оздоровлення дітей. Що потрібно для цього? - Немає концентрації спонсорської допомоги. Діти мало подорожують, а тому не відпочивають як слід. Не мають досвіду поведінки в таких- поїздках. Пільгові ціни для дітей - теж справа важлива. Фірми в Трускавці с, аотмар- шру і п для дітей піша порожня. - Новинка - Літургій ОТЦЯ Володимира і її 11.ми англійською, кілька слів про це. - Куди б і іе заі іссла доля труска-нспі.міч ДІТфй, н буДЬ'ЯКОМу храмі нони ВІДЧУЮТЬ ССбе нодьми СПІЛЬНОТИ, Маємо надію провадити такі Літургії і надалі хоча б р. із в місяць. Дуже дякуємо за співпрацю у літтаборах отцю Володимиру. Стояв сонячний літній день. Трускавець чекали далекі від Бога мітингові події. Відкривали кінотеатр "Злата", демонструючи американський бойовик і там було дуже велелюдно. А діти прощались з табором, в якому підросли і окріпли, тихенько співали псалми, молячись зі своїми вчителями, віддавати хвалу Богу. В церкві було порожньо, кілька стареньких бабусь. Старі і діти просили в Бога здоров'я для тих, хто не дбає про них, і для тих, хто допоміг їм збагатитися духовно і зміцніти фізично. Велика подяка за розуміння і моральну підтримку батькам, місцевій владі, завідувачу відділом освіти Орссту Лобику. А також: санаторіям "Батьківщина" (Валерію Чeнцову), військовий (Любомиру Проко-поііпчу), "Кристал" (Аніону Лсвн-ЦЬКОМу), і, І аііцііорііі ІчарпаїїГ (директору басейну Андрію Мацьку), охоронній фірмі "Амір" (Олегу Черниху), розважальному центру "Мілсіїіум" (зам директора Івану Жуб ІІ по і а меі іеджеру Лині Савицькій), особисто Марії Кришталь за смачні обіди для дітей.

Тетяна ТАТОМИР

<Повернутися назад>>
....
Відеозвернення

Наші опитування
Яку іноземну мову Ви хотіли б вивчати?

Англійську
Німецьку
Іншу...
Cпіваємо разом
© Shortie

Онлайн Тестування

Copyright © Курси іноземних мов Ірини Ченцової в м.Трускавець!
e-mail:chentsova_irina@yahoo.com
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Украинский образовательный портал «Репетитор». Репетиторы, курсы иностранных языков, тренеры. ЗНО, ВУЗы Украины, рефераты.